Latest News & Headlines

[img]

Spomenuli si aj na Američanku.


[img]

Mafiánsky bos reagoval na vyjadrenie Petra Pellegriniho v televíznej relácii, kde hovoril, že Černák pred Milanom Reichelom odrezával hlavu. V skutočnosti však pri vražde, ktorú premiér spomínal, odrezal hlavu mafián Michal Csémy.


[img]

Problémy potvrdzuje aj samotný operátor, na náprave už pracuje.


[img]

1. Kompro na Kisku je hrozná správa. 2. Tieto voľby sa nerozhodujú na Slovensku, ale na Cypre a francúzskej Riviére. 3. Pellegrini horší od Fica.


[img]

Pozrite si jeho parádny gól do siete Zwolle.


[img]

Takéto búrlivé Na telo sme tu asi ešte nemali. V štúdiu TV Markíza sa stretli europoslankyňa za SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová a poslanec Erik Tomáš (Smer-SD).


[img]

BRATISLAVA – Teplá zima bude pokračovať. V pondelok sa maximálna denná teplota dokonca vyšplhá na 16 stupňov. Následne sa však začne ochladzovať, no na danú ročnú dobu budú denné teploty stále nezvyčajné.


[img]

Trvalo to síce dva mesiace, ale priaznivci slovenských seriálov sa od marca konečne dočkajú. Markíza totiž nielen vráti na obrazovky známe divácke magnety, ale šťastie skúsi aj s úplne novými projektmi.


[img]

V dôsledku prudkého vetra zrušili v krajine stovky letov.


[img]

Pellegrini video komentovať nechcel, konať má polícia.


[img]

Víťazom stíhacích pretekov mužov na majstrovstvách sveta v biatlone v talianskej Anterselve sa prekvapujúco stal Francúz Emilien Jacquelin.


[img]

Absolútnu nezodpovednosť predviedol šofér MHD vo Zvolene. Po tom, ako ho zastavili policajti, nafúkal skoro 1,5 promile.


[img]

Ruský umelec je známy vykonávateľ radu škandalóznych akcií. Zašil si napríklad ústa na podporu ruskej punkovej skupiny Pussy Riot.


[img]

Líder Obyčajných ľudí sa postavil pred sídlo firiem Penty na Cypre a vysvetľoval, ako si vybrali zo zdravotníctva 400 miliónov eur.


[img]

PRAHA – Takto si to celé Dominika Gottová (46) určite nepredstavovala. Po tom, čo odišla do Čiech začať nový život bez manžela, ktorého opustila, sa on za ňou doslova dotrepal. Timo Tolkki (53) si nechce dať povedať, keďže svoju manželku stále miluje a bojuje…


[img]

Slovenská biatlonistka Ivona Fialková obsadila 6. miesto v nedeľných stíhacích pretekoch na MS. Dosiahla najlepšie umiestnenie na svetových šampionátoch, vlani v Östersunde bola v stíhacích pretekoch až 37.


[img]

Ženy sú liberálnejšie ako muži.


[img]

Horská záchranná služba zasahovala v sobotu vo večerných hodinách na Donovaloch a v oblasti Harmanca. Napriek snahe všetkých záchranárov dvaja muži zomreli.


[img]

LONDÝN - Britské médiá sú od soboty plné smutných správ! Dôvodom je náhla smrť obľúbnej moderátorky Caroline Flack, ktorú dokonca svojho času spájali s princom Harrym. Sympatickú plavovlásku našli bez známok života v jej byte. Podľa zverejnených informácií si…


[img]

Britská vojvodkyňa Kate je už trojnásobná mama, no o svojich rodičovských povinnostiach nehovorí príliš často.